O projekte

NIDUM = HNIEZDO = DOMOV

miesto, kde sa človek narodil, kde žije, býva

NIDUM je projekt moderného spoločenského bývania

NIDUM je projekt moderného spoločenského bývania - vytvára komunitu, v ktorej rodinné prostredie presahuje hranice pozemku. V rámci projektu bude vybudovaná súkromná rezidenčná štvrť zahŕňajúca moderné rodinné domy a komunitné zázemie ponúkajúce výnimočné služby v uzavretom areáli len pre jeho rezidentov.

NIDUM prináša vysnívané bývanie pre každého – milovníkov prírody, ako aj spoločenského komunitného života. Účelne navrhnuté domy prepájajú interiér s exteriérom so zachovaním maximálneho súkromia rezidentov.

Domy NIDUM

Domy NIDUM predstavujú moderné komfortné bývanie, ktoré kladie dôraz nielen na ekológiu a úsporu energií, ale zároveň je funkčné a dizajnové.

NIDUM domy majú porovnateľnú cenu ako byty, no získate oveľa viac – priestor a súkromie v obklopení zelene.

Bezpečné parkovanie pre Vás a Vašich známych bez nekonečného hľadania parkovacích miest.

Lokalita

Bývajte na výnimočnej adrese s bezkonkurenčnou polohou medzi dvomi veľkými mestami – len 8 minút od Prešova a 16 minút od Košíc. Nečakajte v zápchach na vjazde do Prešova – ráno budete rýchlejšie v práci a poobede skôr pri svojej rodine. Cestovať môžete aj ekologicky verejnou dopravou, ktorá je na dosah – blízke autobusové a vlakové spojenie (5 min chôdze). Letisko spájajúce Košice cez Viedeň a Prahu s celým svetom máte len 30 min autom.

Lokalita
Lokalita

Harmonogram výstavby

Projekt NIDUM bude realizovaný v troch navzájom prepojených etapách, ktorých realizácia je dôsledne naplánovaná s cieľom čo najrýchlejšej kolaudácie celého projektu.

Etapa

Doprajte si viac

Čo získate naviac

Reklamní partneri

Napíšte nám

Používaním stránok prevádzkovateľa NIDUM Development, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.