O projekte

NIDUM – nový level bývania

NIDUM – nový level bývania

15.09.2020 O projekte

Nečakajte v zápchach na vjazde do Prešova – ráno budete rýchlejšie v práci a poobede skôr pri svojej rodine. Cestovať môžete aj ekologicky verejnou dopravou, ktorá je na dosah – blízke autobusové a vlakové spojenie (5 min chôdze). Letisko spájajúce Košice cez Viedeň a Prahu s celým svetom máte len 30 min autom. Projekt NIDUM bude realizovaný v troch navzájom prepojených etapách, ktorých realizácia je dôsledne naplánovaná s cieľom čo najrýchlejšej kolaudácie celého projektu.

Ako developeri sa musíme čoraz flexibilnejšie prispôsobovať potrebám masového trhu pokiaľ ide o výmery domov, štandard vybavenia a ponuky služieb. Rezidencia NIDUM ponúka riešenia, ktoré dokážu uspokojiť nároky kupujúcich a je zároveň cenovo dostupná. Ak hľadáte miesto, ktoré sa má stať vašim novým domovom je v poriadku, aby ste si mali možnosť vybrať. Každý má inú predstavu aj kritéria. Niekto dá na prvé miesto dostupnosť do mesta, niekomu zase vyhovuje okolie, niekto pozerá v prvom rade na možnosť zaparkovať alebo je jeho hlavnou podmienkou krásna záhrada o ktorú sa ideálne nemusí starať.

V strede, medzi dvomi veľkomestami nájdete novú rezidenčnú štvrť, ktoré moderným ľuďom ponúka odpovede na kritéria pri hľadaní nového bývania. Pri návrhu sme sústredili všetku pozornosť na faktory, ktoré ovplyvnia kvalitu bývania - od lokality, cez kvalitnú architektúru a dispozičné riešenia, až po záhradné úpravy okolia. Rezidencia NIDUM je svojou polohou a moderným stavebným riešením určená tým, ktorí v dnešnej uponáhľanej dobe túžite po bývaní na pokojnom mieste a zároveň oceníte rýchlu dostupnosť do veľkomesta. Dôkladné zapracovanie stavebných jednotiek po stránke funkčnej a estetickej s celým komplexom a okolitou krajinou vám umožní sa vždy tešiť na návrat domov.

Ak vás zaujímajú informácie o tomto projekte, pokojne sa obráťte na Slávku Sokolovú, ktorá vás projektom rada prevedie.

Napíšte nám

Používaním stránok prevádzkovateľa NIDUM Development, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.