Martin Záhumenský

Šéfkuchár Martin Záhumenský pre Vás vybral dokonalú outdoorovú pec pre prípravu jedla na záhrade. V anglickej peci Gozney Roccbox dokážete pripraviť nespočetné množstvo vynikajúcich receptov. Pozvite si priateľov na pizza party a pripravte im u Vás doma pizzu ako z pravej talianskej reštaurácie.

Obsah prémiového balíčka:

  • Outdoorová pec Gozney Roccbox
  • Záhradný stôl
  • Doska na krájanie
  • Sada omáčok by Martin Záhumenský

Hodnota balíčka:

1.800,– €

Outdoorová pec Gozney Roccbox

Vďaka hrubému kamennému základu outdoorovej pece Gozney Roccbox, dokonalej izolácii a unikátnemu prúdeniu ohňa si môžete vychutnať dokonalé výsledky Vášho kulinárskeho umenia. Pec Gozney Roccbox je vybavená plynovým horákom, je prenosná, má zabudovaný teplomer a vyhriať ju viete až na 500°C.

Outdoorová pec Gozney Roccbox

Záhradný stôl

Záhradný stôl špeciálne navrhnutý samotným Martinom Záhumenským a vyrobený na Slovensku pre umiestnenie pece Gozney Roccbox a prípravu jedál na záhrade. Použité prírodné materiály ako je kameň a dubové drevo sú zárukou praktickosti a nadčasového dizajnu.

Záhradný stôl

Doska na krájanie

Vyrobená na Slovensku z kvalitného dreva doplnená logom Nidum a Pappa Mia. Táto doska na krájanie nielen ochránia Vašu pracovnú dosku, ale zároveň zabráni otupeniu nožov.

Set dosiek na krájanie

Sada omáčok by Martin Záhumenský

Martin Záhumenský pre Vás vyšperkoval omáčky, vďaka ktorým sa aj Vy stanete šéfkuchárom. Sada omáčok vyvolá neopakovateľný chuťový zážitok. Obsahuje: 2 x pizza omáčka, 1 x bolognese ragú, 1 x chilli jam, 1 x grilovacia bylinková morská soľ, 1 x nakladaná talianská zelenina. Všetky produkty sú vyrobené pod prísnym drobnohľadom Martina Záhumenského podľa jeho receptov, z veľmi kvalitných ingrediencií pochádzajúcich z lokálnych fariem a pestovateľov.

Sada omáčok by Martin Záhumenský

Napíšte nám

Používaním stránok prevádzkovateľa NIDUM Development, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.