IMT Smile

Pre každého milovníka hudby je dobrá audio zostava niečím, čo vytvára pohodu domova. A čo tak mať audio zostavu, ktorú pre Vás vyladili skutoční hudobníci. Skupina IMT Smile navrhla len pre rezidentov projektu NIDUM balíček vytvárajúci kompletný hudobný zážitok tak, ako si dokážu užívať hudbu členovia tejto legendárnej skupiny.

Obsah prémiového balíčka:

  • Gramofón House of Marley
  • Bluetooth Reproduktor House of Marley
  • 2 Sedacie vaky Opri sa o mňa
  • 4 Nekonečné vstupenky IMT Smile

Hodnota balíčka:

1.800,– €

Gramofón House of Marley

Skupina IMT Smile pre Vás vybrala dizajnovo zaujímavý gramofón značky House of Marley, ktorá bola založená v spolupráci s rodinou legendárneho umelca Boba Marleyho ako pokračovanie jeho odkazu lásky k hudbe a planéte.

Gramofón s remeňovým pohonom a rýchlosťou 45/33 otáčok za minútu. Je vybavený pevným bambusovým podstavcom, pevnou recyklovateľnou platňou z hliníkovej zliatiny, kovovým ramenom a silikónovou podložkou. Obsahuje vstavaný predzosilňovač a bluetooth na spárovanie s ľubovoľnými reproduktormi Marley. Gramofón je vybavený 3,5 mm slúchadlovým výstupom, výstupom RCA a USB portom s káblom, ktorý slúži na konverziu vinylových platní na digitálny formát.

Gramofón House of Marley

Bluetooth Reproduktor House of Marley

Kompaktný, prenosný, bezdrôtový audio systém od spoločnosti House of Marley, ktorý zaplní váš dom hudbou. Je vyrobený z recyklovateľných materiálov ako bambusové drevo a Rewind textílie z organickej bavlny, konope a recyklovateľných fliaš. Zvuk produkuje pomocou dvojice vysoko výkonných 3,5" basových reproduktorov a dvojice 1" výškových reproduktorov. Vďaka tomuto osadeniu sa môžete spoľahnúť na prekvapivo vysokú hlasitosť, čisté výšky a bohaté basy. Vďaka funkcii bluetooth funguje bez problémov s akýmkoľvek Bluetooth kompatibilným zariadením. Systém je vybavený dobíjateľnou lítium-iónovou batériou so životnosťou až 10 hodín, ktorá sa dobíja pomocou USB portu na zadnom paneli.

Reproduktor House of Marley

Sedací vak

Relaxujte pri vašej obľúbenej hudbe na pohodlnom sedacom vaku od skupiny IMT Smile. Oprite sa o neho.

Rozmer 180x140 cm, materiál 100% nylon, vodeodolná úprava, vhodný do exteriéru.

Tuli Vak

Nekonečná vstupenka IMT Smile

Užite si koncerty IMT Smile na celý život. Príďte na akýkoľvek koncert skupiny IMT Smile so svojou rodinou. Aj na kraj sveta...

Vstupenka platí na akcie organizované skupinou IMT Smile a Dobrý festival.

Nekonečná vstupenka IMT Smile

Napíšte nám

Používaním stránok prevádzkovateľa NIDUM Development, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.